Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

BMW M760Li xDRIVE V12 EXCELLENCE.

Ti, kteří si přejí ještě luxusněji vybavené BMW M760Li xDrive, uspokojí své nároky ve volitelném provedení BMW M760Li xDrive V12 Excellence. V jeho případě je pozornost zaměřena na exkluzivní komfort, elegantní luxus a specifický vzhled. Tento dvanáctiválec M Performance lze doporučit každému, kdo před řízením upřednostňuje pobyt v luxusní zadní části vozu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA M PERFORMANCE.

BMW M760Li xDrive je vybaveno systémem aktivní regulace podvozku Executive Drive Pro se vzduchovým odpružením na obou nápravách, aktivně řízenými tlumiči Dynamic Damper Control, stejně jako integrálním aktivním řízením a inteligentním pohonem všech kol xDrive. Tyto systémy poskytují díky specifickému naladění M Performance mimořádnou jízdní dynamiku, kombinovanou s vysokou úrovní jízdního komfortu.

Designové prvky v kontrastní barvě.
 

Upravená přední část se zvětšenými nasávacími otvory se vyznačuje exkluzivními prvky M Performance. Rámeček a čelní plochy masky chladiče jsou stejně jako lemy nasávacích otvorů v nárazníku vyvedeny v šedé barvě Cerium Grey.

VÍCE KOMFORTU: EXECUTIVE DRIVE PRO.
Spojení vzduchového odpružení na obou nápravách se systémem aktivních tlumičů Dynamic Damper Control zajišťuje díky dokonalé souhře mimořádnou úroveň jízdního komfortu. Dalším zdokonalením prošel systém omezování naklánění karoserie pomocí změny tuhosti stabilizátorů na obou nápravách. Nastavení podvozku, tlumičů a úroveň vibrací této M Performance limuzíny je dokonale vyvážené mezi sportovním a komfortním charakterem. Boční náklony karoserie způsobené rychlými změnami směru jsou okamžitě eliminovány. Nastavitelné stabilizátory podvozku na rovných úsecích dovolují maximální možnou volnost pohybu kol, což dále zlepšuje jízdní komfort. Tento systém byl specificky naladěn s ohledem na dynamičtější charakter BMW M760Li xDrive.   

Kontakt

odio fugiat architecto vitae eligendi quos explicabo  

Patička vlevo

ssssssssssss

xfghxfgdfg  

ssssssssssss

xfghxfgdfg  

ssssssssssss